logo-rounded

Potřebujete poradit?

Cestovní kancelář SMILEX nabízí levné letenky pro všechny. U nás můžete kombinovat několik zdrojů levných letenek a zvolit si pro sebe nejvýhodnější letenky. Pro své klienty máme k dispozici online vyhledávání letenek, stejně tak si můžete nechat vyhledat nejlevnější letenky cestovním konzultantem.

Nejlevnější letenky

Pro všechny klienty průběžně doplňujeme a aktualizujeme nabídku na letenky levně do nejrůznějších destinací. Akční nabídky na levné letenky vypisují nejrůznější letecké společnosti, aby uspokojily i cestující, kteří jsou schopni naplánovat cestu několik týdnů až měsíců předem a nejlevnější letenky jsou pro ně nejdůležitějším faktorem při rozhodování, se kterou leteckou společností poletí. Pro akční nabídky leteckých společností, kterými prezentují levné letenky do celého světa, máme vyhrazenu samostatný portál SVĚT LETENEK. Nabídky na letenky levně z tohoto portálu distribuujeme i prostřednictvím e-mailu, který si zvolíte. Informace o letenkách vám tak mohou chodit automaticky na mobil a tak o žádnou skvělou nabídku na levné letenky nepřijdete.

Levné letenky online

Pro všechny, kteří chtějí získat letenky levně a nemohou termín letu přizpůsobit akčním nabídkám na levné letenky vyhlašovanými leteckými společnostmi, je k dispozici náš vyhledávač letenek online. Nabídku letenek online nijak neomezujeme, a proto si můžete rezervovat letenky levně online, všech pravidelných leteckých společností i některých nízkonákladových leteckých dopravců.

Proč levné letenky online od SMILEX.cz ?

Máte-li zkušenosti s online vyhledávačem největšího prodejce letenek v zemi a online vyhledavači dalších prodejců, pak jistě víte, že mnoho levných letenek je cestujícím skryto. Stejně tak si můžete v online vyhledávači najít levnou letenku a nakonec zjistíte, že takovou levnou letenku nejde rezervovat. Chcete-li se vrátit na jiné letiště, než je to, z kterého jste odletěli, pak je spousta vyhledávačů letenek online nepoužitelná. Naše nabídka online letenek je úplná. Nic před vámi neskrýváme…

Co pro vás cestovní kancelář SMILEX zajistí?

Levné letenky pro studenty a firmy

Vyhledejte si letenky online nebo si vyberte letenky z akční nabídky leteckých společností. Pokud jste si z nabídek nevybrali, napište nám. Cestovní konzultant, umí kombinovat lety tak, jak to žádný vyhledávač letenek online neumí.  Tímto způsobem získáte letenky levně od zavedené cestovní kanceláře, která se specializuje na levné letenky pro studentylevné letenky pro firmy a další komplex služeb, které k levným letenkám jistě přivítáte.